Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dosar parquet Nice
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dosar parquet Nice

stie cineva unde pot gasi un dosar in nice franta care este siteul?
Poate puteti sa intrebati la ambasada Romaniei din Franta,sau la ambasada Frantei din Romania care este site-ul parchetului de la Nice.
Incercati si aceasta varianta,poate va e de folos.....