Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Intrebare-Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Intrebare-Divort

Cum pot afla daca o persoana este casatorita sau nu;Unde ma pot adresa
Dovada casatoriei este inscrisa pe certificatul de nastere al unei persoane.
Aceste date se afla de la starea civila de la locul nasterii persoanei.
Insa nu cred ca vi se pot furniza astfel de informatii, poate doar daca aveti vreun motiv bine intemeiat si dovediti acest fapt.
Avocat Draghici Cornelia, Avocat