Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Absolvent liceu, admis la facultate, poate beneficia ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Absolvent liceu, admis la facultate, poate beneficia de infiintare pfa gratuit?

infiintare pfa gratuit
Studentii nu se beneficiaza de infiintarea gratuita a unui PFA.
Numai studentii care doresc infiintarea unei societati beneficiaza de facilitatile fiscale la Oficiul Registrului Comertului conform Hotararii de Guvern nr.166/2003.