Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Contract de colaborare intre cabinete individuale de ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Contract de colaborare intre cabinete individuale de insolventa

Este posibil a fi C.I.I. care functioneaza de sine statator si distinct sa intocmeasca contracte de colaborare cu un alt C.I.I. ?

Multumesc.
Prin Legea 222/2012 s-a modificat art. 4 Lg. 86/2006 si a fost eliminata forma de exercitare a profesiei prin cabinete asociate ( CA)