Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Informatie utila minivacanta bugetari
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Informatie utila minivacanta bugetari

Buna ziua,
M-am gandit ca ar putea folosi cuiva informatia: ONRC si ORC teritoriale functioneaza astazi dupa programul normal de lucru, respectiv intre orele 08,00 - 16,00.
Pt.mai multe detalii accesati situl oficial al Oficiului National al Registrului Comertului www.onrc.ro in dreapta ecranului este comunicatul oficial al ONRC.
Asadar, nu toti bugetarii au liber astazi .....

Au lucrat si cei de la pasapoarte in ziua cu pricina....