avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Informatie utila minivacanta bugetari
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Informatie utila minivacanta bugetari

Buna ziua,
M-am gandit ca ar putea folosi cuiva informatia: ONRC si ORC teritoriale functioneaza astazi dupa programul normal de lucru, respectiv intre orele 08,00 - 16,00.
Pt.mai multe detalii accesati situl oficial al Oficiului National al Registrului Comertului www.onrc.ro in dreapta ecranului este comunicatul oficial al ONRC.
Asadar, nu toti bugetarii au liber astazi .....

Cel mai recent răspuns: ContSters22713 , utilizator 17:32, 18 August 2013
Au lucrat si cei de la pasapoarte in ziua cu pricina....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Orc alina_cj alina_cj Buna ziua, As dori sa stiu cum pot afla informatii despre un dosar de pe site-ul ORC. (vezi toată discuția)
Declaratie beneficiar real Constantin Brancoveanu Constantin Brancoveanu Un SRL cu 2 asociati persoane juridice a depus deja la ORC, la inceputul lui 2020, declaratie autentica privind beneficiarul real. Declaratia anuala ce forma ... (vezi toată discuția)
Infintare srl-d racnea racnea Buna seara eu vin prin programul 2011(bani petru tineri si nu stiu cum sa infintez un srl-d care asa trebuie sa se cheme si din cate am intelesc costul pentru ... (vezi toată discuția)