Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Angajare la cabinet individual expert evaluator
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Angajare la cabinet individual expert evaluator

Va rog sa-mi spune-ti daca am un cabinet individual de expert evaluator pot sa ma incadrez cu CIM la acest cabinet?
cabinetul individual acre statut de PFA?
munteanu59, utilizator
Nu puteti fi salariat in cadrul cabinetului al carui titular sunteti.
puteti sa-mi dati si un cadru legal?