Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SRL inactiv, cerere reactivare fara raspuns
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SRL inactiv, cerere reactivare fara raspuns

buna seara,am si eu un srl,am depus o cerere de reactivare la anaf la sf lunii iulie,nu am primit nici un raspuns,am inteles ca au inceput restructurarile in aceasta structura,eu ce pot sa fac?trebuie sa astept reorganizarea lor si apoi sa mai depun o cerere ?daca incerc sa functionez cu ea inactiva ce pot sa patesc?#-o
Admin, administrator