Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Aplicarea art. 170 din Legea 263/2010
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Aplicarea art. 170 din Legea 263/2010

Cum se aplica art.170 daca in anul precedent castigul mediu brut realizat a fost zero?
Va multumesc pentru ajutor si trebuie sa recunosc faptul ca n-am stiut de existenta Ordonantei de urgenta a Guvernului nr.1/2013.
Cu deosebit respect,
Virgil Bodic
Legea pensiilor actualizata 2013 o puteti gasi aici :
[ link extern ]