Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Reducere impozit la I.I. persoana cu handicap
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Reducere impozit la I.I. persoana cu handicap

In cazul in care am o intreprindere individuala si am un certificat de handicap beneficiez de vreo reducere la impozit?
Daca va referiti la impozitul pe venit, nu aveti facilitati fiscale.