Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Norma venit cod 6201
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Norma venit cod 6201

Buna ziua,

Am observat ca, codul CAEN 6201 nu mai apare in normele de venit pe 2013 pt PFA pe siteul ANAF. Inseamna ca nu mai pot opta pentru norma de venit pt 6201 in 2013?
alex16css, utilizator