Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Varsta minima de pensionare pentru cadrele militare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Varsta minima de pensionare pentru cadrele militare

V-as ruga sa-mi spuneti care este varsta de pensionare pt cadrele militare si ce conditii mai trebuiesc indeplinite pt iesirea la pensie?(varsta minima,si stagiu minim de cotizare)As dori sa-mi spuneti si in ce articol de lege se specifica in clar acest lucru?Va multumesc.
Cititi Legea 263/2010 privind sistemul unitar de pensii publice, Anexa nr.6.