Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Repartizare costuri apa la asociatii de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Repartizare costuri apa la asociatii de proprietari

Va rog sa ma ajutati cu urmatoarele informatii

consumul de apa din luna IULIE de exemplu conform indexului contorului din apartament ar trebui se regaseasca impreuna cu celelalte consumuri de la celalalte apartamente + apartamentele necontorizate in factura de la Apa Nova aferenta lunii IULIE si deasemenea va fi cuprinsa in calculatia cotelor de intretinere pentru luna IULIE?
multumesc anticipat
Da.