Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pasi de urmat dupã reluarea activitãții PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pasi de urmat dupã reluarea activitãții PFA

As dori sa știu care sunt pașii de urmat după reluarea activității unei PFA, ce trebuie depus la ANAF, șamd.
Vă mulțumesc
Depuneti declaratiile 220 si 600.