Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... norme metodologice legea 1/2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

norme metodologice legea 1/2009

Va rog sa-mi spuneti daca au aparut normele metodologice de aplicare a legii nr 1/2009 sau legea lui Voiculescu. Nu le-am gasit pe net. Daca da, in ce nr al M.O.?
Va multumesc anticipat.
Nu au aparut inca normele