Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea lu'voiculescu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea lu'voiculescu

buna ziua....poate cineva sa imi raspunda daca normele de aplicare a legii lu 'voiculescu sunt dejea caci nu le gasesc pe nici un sait rog cine stie sa imi raspunda .multumesc
avand in vedere ca aceasta lege a fost una cu mult iz electoral, este de presupus ca si normele metodologice vor apare in zona "electorala" - se pune doar intrebarea daca la prezidentialele de anul acesta sau mai degraba la parlamentarele de peste trei ani.
dupa ce am fost intoxicati cu "milioanele" de oameni afectati de legile retrocedarilor si vanzarilor ilicite, se pare ca cei care au votat nu mai prezinta interes.
nu, inca nu exista norme metodologice.
va multumesc ptr raspuns .nu ma asteptam sa primesc asa repede un raspuns ....inca o data MULTUMESC