Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Pot verifica datoriile la ANAF?
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Pot verifica datoriile la ANAF?

Buna ziua!

Ma intereseaza daca pot verifica cumva ce datorii am eu fata de ANAF...daca se poate verifica...se poate verifica si de pe internet ???...
Buna seara,

Puteti verifica online pe site-ul ANAF, numai daca detineti un certificat digital. In cazul in care nu detineti, va puteti adresa organului fiscala care administreaza evidenta dv. fiscal pentru a va pune la dispozitie o fisa pe platitor.

Numai bine
Am inteles ..va multumesc mult pentru informatie ...nu detin certificat dar ...voi detine cat de curand ...:D

Va multumesc!!!
Toate cele bune !