Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2014

Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2014.Spor al invatat! :)
[ link extern ] /
Aici găsiţi toate detaliile legate de examenul de admitere la ªcoala Naţională de Grefieri, atmosfera de la cursuri şi multe multe altele. Abonaţi-vă!
[ link extern ]

S-a sistat si cel de la Alba :(
oana_01 a scris:

[ link extern ]

S-a sistat si cel de la Alba :(

trebuie sa ii multumim lui ponta si baietilor de la psd :thumbdown:
radoi_laurentiu, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
aneana a scris:

mda...viitorul suna bine...:(

si acum repet, in conditiile acestea ne mai asteptam la un sng 2015???

personalul din justitie este insuficient si ei nu fac angajari... la ce sa ne asteptam?

sunt sanse sa nu se mai organizeze. scrie in adresa de la ministerul justitiei ca sunt 81 de posturi libere (de grefier) si o sa fie 90 de absolventi sng in decembrie. dar anul viitor poate se suplimenteaza schemele de personal. buget nou... poate poate. nu ne ramane decat sa speram :love2: