Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Cineva a postat comentarii in numele blogului meu
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Cineva a postat comentarii in numele blogului meu

Buna ziua,

Va rog mult sa ma ajutati. Cineva a postat un comentariu in numele blogului meu si pe langa faptul ca a pus link, a dat si copy-paste la continut (in caz ca imi dau seama si blochez link-ul sau sterg articolul de pe blog (ceea ce am si facut), ca sa fie sigur ca il citesc toti cei care intra pe acel site continutul.
Persoana a pus link la blog si s-a semnat cu numele blogului meu.
E foarte grav pentru ca acest comment imi poate aduce prejudicii grave la munca. Am dat mail la admin site-ului si le-am spus ca altcineva a postat in numele meu dar nu am primit nici un raspuns.

Ce e de facut? Unde sa-i reclam?Trebuie neaparat ca acel comentariu sa dispara de acolo.
Multumesc mult anticipat.
Ursaaa, utilizator