Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Verificare plata taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Verificare plata taxa auto

Va rog sa mi spune ti ce documente trebuie sa depun pentru verificare daca a fost platita taxa de mediu si nu a fost recuperata.multumesc
- cerere
- copia cartii de identitate a vehiculului
- copia certificatului de inmatriculare / copie buletin proprietar