Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Pentru administratorii site-ului: cum pot sterge un ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Pentru administratorii site-ului: cum pot sterge un comentariu la articol?

am rugamintea de ama ajuta cu pasii pentru stergerea unui comentariu personal la un articol publicat pe site!exista aceasta posibilitate?va multumesc!
Regulamentul forumului nu permite stergerea mesajelor postate
Exista timpul acordat de 30 min,in care utilizatorul are facilitatea modificarii sau completarii raspunsului la subiectul in discutie
Facilitatea stergerii mesajelor apartine in exclusivitate moderatorilor si administratorilor acestui forum
Sesizati prin mesagerie privata unul dintre moderatorii sectiunii unde ati postat sau administratorii forumului