Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediere

bunaziua am si eu o intrebare mama am dat societatea unde a lucrat in judecata pentru ca a dato afara in timpul concediul medical si ala luat fortat de societate, reamintesc ca ieste a doua oara cind o da afara prima data tot asa a data in judecata si a cistigat , dar nu avut zilele bune , si au dato si a doua oara tot ilegal afara acum am dat in judecata din nou societatea si a cistigat din nou plus orele lucrate simbata si duminica si neplatite , faptul a cistigat reintregare in munca nu o avantajeaza pentru nu ieste prima oara si nu stiu daca are zille bune , as dori sa stiu daca cum pot proceda pentru a solicita despagubire materiala in cazul in care a cistigat reintregarea merci
Trebuia sa solicitati asa ceva in timpul litigiului. Daca nu ati solicitat , atunci va trebui promovat un nou litigiu pentru asa ceva.