Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Reclamatie companie jocuri online
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Reclamatie companie jocuri online

Buna ziua,

Unde se poate reclama o companie de jocuri online pentru furt si inselatorie? Va multumesc.
In tara in care are sediul. Cititi mai intai conditiile generale sau termenii de utilizare pentru a va lamuri ce drepturi si obligati aveti prin faptul ca ati folosit acel website.