Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Model fisa de evaluare individuala salariati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Model fisa de evaluare individuala salariati

Ma poate ajuta cineva cu un model de fisa de evaluare individuala a salariatilor?
Modele gasiti aici:
[ link extern ] /

[ link extern ]
fisele de evaluare se fac de catre toate societatiile, indiferent de nr de salariati? cine este evaluatorul?poate fii angajatorul?
Evaluarea salariatilor se face indiferent de numarul acestora.

Angajatorul poate face el insusi evaluarea salariatilor.
Societatea are 3 salariati, dintre care unul este directorul societatii, pt el cine poate face evaluarea?

Gabriela Pintea, Consilier juridic
Se poate stabili o comisie de evaluare pentru acesta.