avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1068 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Model fisa de evaluare individuala salariati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Model fisa de evaluare individuala salariati

Ma poate ajuta cineva cu un model de fisa de evaluare individuala a salariatilor?
Cel mai recent răspuns: sara mihu , utilizator 22:34, 15 Octombrie 2014
Modele gasiti aici:
[ link extern ] /

[ link extern ]
fisele de evaluare se fac de catre toate societatiile, indiferent de nr de salariati? cine este evaluatorul?poate fii angajatorul?
Evaluarea salariatilor se face indiferent de numarul acestora.

Angajatorul poate face el insusi evaluarea salariatilor.
Societatea are 3 salariati, dintre care unul este directorul societatii, pt el cine poate face evaluarea?

Ultima modificare: Luni, 13 Octombrie 2014
Gabriela Pintea, Consilier juridic
Se poate stabili o comisie de evaluare pentru acesta.

Alte discuții în legătură

Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)
Fisa postului ContSters226570 ContSters226570 Buna seara, Am nevoie de fisa postului pentru:economist in industrie (Cor 244101) si legator de sarcina (Cor 933004). Multumesc anticipat. (vezi toată discuția)
Fisa post director si administrator societate comerciala padicam padicam Buna ziua! Ma poate ajuta cineva cu 2 fise de post,una pt administrator societate comerciala si una pentru director general s.c. Imi trebuie urgent si nu am ... (vezi toată discuția)