Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Culoare autoturism
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Culoare autoturism

Buna ziua am si eu o nelamurire cu culoarea masinii pe care am cumparat-o de curind .Am tradus briful si acolo are scris culoarea alb iar in realitate ea este verde o sa intimpin probleme la RAR sau la inmatriculare?Multumesc anticipat.
RAR-ul in astfel de situatii retine documentele auto pana la clarificarea aspectelor