Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pasii pentru a infiinta o intreprindere individuala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pasii pentru a infiinta o intreprindere individuala

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru infiintarea unei intreprinderi individuale.
Multumesc
1. Ghid util pentru infiintare PFA si Intreprindere Individuala
Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...

2. Ghid privind documentele necesare pentru înregistrarea şi autorizarea profesionistilor
persoane fizice autorizate, întreprinderi individuale, şi întreprinderi familiale
[ link extern ]
Multumesc