Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cumul de funcții
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cumul de funcții

Poate avea cineva functia de contabil sef la o institutie publica si cea de sef biru contabilitate la alta institutie publica?
Da, poate avea un astfel de cumul numai daca nu sunt in incompatibilitate.