Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Informatie recunoastere certificate de stare civila in ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Informatie recunoastere certificate de stare civila in strainatate

scuzati ma cum pot vedea lista tarilor unde sunt recunoscute documentele de casatorie si nastere?va multumesc.
Urmariti linkul de mai jos :
www.avocatnet.ro/content/art...