avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 402 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Informatie recunoastere certificate de stare civila in ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Informatie recunoastere certificate de stare civila in strainatate

scuzati ma cum pot vedea lista tarilor unde sunt recunoscute documentele de casatorie si nastere?va multumesc.
Cel mai recent răspuns: IGHI , utilizator 13:00, 30 Octombrie 2013
Urmariti linkul de mai jos :
www.avocatnet.ro/content/art...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cetatenie romana pentru copil nascut in franta Monicagram Monicagram buna ziua, locuiesc in Franta de patru ani impreuna cu un francez. Vom avea un copil si ne vom casatori. Intrebarile mele, pentru care nu gasesc raspuns ... (vezi toată discuția)
Care sunt condiþiile ºi actele necesare pentru deveni traducãtor autorizat? bobby1981 bobby1981 As vrea sa traduc acte sub forma legala din romana in engleza , engleza romana , si nu stiu ce acte am nevoie si unde trebuie sa ma duc pentru a obtine o ... (vezi toată discuția)
Noutati referitoare la eliberarea extraselor multilingve ale actelor de stare civila în baza conventiei nr. 16 Laura Ciobeica Laura Ciobeica In baza prevederilor Legii nr. 65/2012 prin care Romania a aderat la Conventia nr. 16 in anul 2012, [u]Ministerul Afacerilor Interne a supus dezbaterii publice ... (vezi toată discuția)