Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului pt menajera si inginer
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului pt menajera si inginer

Buna ziua!
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o fisa a postului pt menajera si una pt inginer?
Va multumesc frumos
Functia : menajera
Nume si prenume:
Marca:

INDATORIRI / RESPONSABILITATI :
1. Efectueaza curatenia in birourile si grupurile sanitare ale firmelor :
Aceasta consta in operatii ce se fac zilnic , inainte cu cel putin 30’ de inceperea programului si in timpul acestuia , ori de cate ori este nevoie si consta in :
-maturat ; spalat pe jos si dezinfectat obiectele sanitare ; sters praful ; spalat vasele ; udat florile ; spalat peretii in zonele care se murdaresc mai des ( daca este cazul ) .
- cel putin o data pe luna va spala geamurile ,jaluzelele , peretii etc.
2. Raspunde de curatenia aleeilor din fata birourilor si a grupurilor sanitare .
3. Face curat in baracile in care sunt cazati muncitorii , numai atunci cand acestea sunt libere pe o perioada mai lunga . Acest lucru il va hotari seful compartimentului administrativ .

Despre ce inginer este vorba?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc pentru ajutor.
E vorba de inginer in domeniul naval. (el tine locul electricianului, de fapt ) :)
pai atunci va trebuie fisa postului pentru electrician