avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1927 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Liberare conditionata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Liberare conditionata

buna seara. Sotul meu a intrat in comisia de liberare conditionata pe data de 27 aug 2013, si a primit o amanare de trei luni, la care a facut recurs si s-a judecat dupa 1 luna, fiind respinsa cererea de liberare, fara a se stabili alt termen. stiti cumva daca intra in comisie la trei luni de la prima comisie sau trei luni dupa ce s-a judecat recursul?
Cel mai recent răspuns: adelam31 , utilizator 02:42, 11 Noiembrie 2013

buna seara. Sotul meu a intrat in comisia de liberare conditionata pe data de 27 aug 2013, si a primit o amanare de trei luni, la care a facut recurs si s-a judecat dupa 1 luna, fiind respinsa cererea de liberare, fara a se stabili alt termen. stiti cumva daca intra in comisie la trei luni de la prima comisie sau trei luni dupa ce s-a judecat recursul?


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Liberare conditionata adelam31 adelam31 buna ziua. am o problema si va rog frumos sa ma lamuriti. Sotul meu a intrat in comisia de liberare conditionata pe data de 23 august 2013 si a primit amanare ... (vezi toată discuția)
Liberare conditionata adoraalina adoraalina Buna ziua.Sotul meu are o pedeapsa de un an si 4 luni pt delapidare si fals sub semnatura privata,iar pe 25 aprilie trebuie sa intre in comisia de eliberare,nu ... (vezi toată discuția)
Liberare conditionata ghermancristina ghermancristina va rog sa mi dati un sfat sau ajutor in data de 24 iulie sotul meu a intrat in comisia de eliberare conditionata,unde a fost amanat 2 luni pe motivul unor ... (vezi toată discuția)