Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Liberare conditionata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Liberare conditionata

buna seara. Sotul meu a intrat in comisia de liberare conditionata pe data de 27 aug 2013, si a primit o amanare de trei luni, la care a facut recurs si s-a judecat dupa 1 luna, fiind respinsa cererea de liberare, fara a se stabili alt termen. stiti cumva daca intra in comisie la trei luni de la prima comisie sau trei luni dupa ce s-a judecat recursul?