Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Este obligatorie pentru judecatori reuniunea a doua ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Este obligatorie pentru judecatori reuniunea a doua cauze?

Intrun proces aflat pe rol in apel , instanta este instiintata ,ca inpotriva martorilor, a fost facuta plangere pentru marturie mincinoasa.
Judecatorii de la curtea de apel. conform art 34 lit d CPP trebuiau sa ceara de la parchet dosarul cu plangerea pentru marturie mincinoasa , Sau procurorul care avea dosarul trebuia sal trimita la curtea de apel.
generalul, utilizator