avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1662 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Conditii infiintare PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Conditii infiintare PFA

Buna ziua,
Am si eu o intrebare:
- care sunt cunostintele minime obligatorii pentru infiintarea unui pfa cod caen 4791- comert electronic? ce fel de studii tre sa ai, in ce domeniu, si de asemenea ma intreseaza de experienta profesionala dobandita pana in prezent.
multumesc

Alte discuții în legătură

Pfa comert electronic terminus1 terminus1 Buna seara, as dori sa stiu de ce calificare sau de ce anume concret as avea nevoie pentru a putea deveni PFA pentru a putea face comert electronic si mai ... (vezi toată discuția)
Cod caen pfa cristina001 cristina001 Buna ziua imi fac PFA,o sa am cod caem pt incheierea asigurarilor de viata si mai vreau un cod caen pt comert si comert online,ma ajutati sa imi spuneti ... (vezi toată discuția)
Pfa, incadrare caen preducea preducea Buna ziua Pentru incadrarea in CAEN am nevoie de atestat intrun anumit domeniu. Am facultatea neterminata, diploma de BAC uman/filologie, insa voi fi angajata ... (vezi toată discuția)