Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod CAEN PFA
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod CAEN PFA

Buna ziua

imi fac PFA,o sa am cod caem pt incheierea asigurarilor de viata si mai vreau un cod caen pt comert si comert online,ma ajutati sa imi spuneti daca am voie si cu aceste caduri caen?multumesc
Se poate infinta PFA cu mai multe coduri CAEN, dar trebuie sa aveti calificarea si experienta in domeniile respective.
Buna ziua,multumesc de raspuns

am lucrat in domeniul comertului,de la stadiul de vanzator la manager si am si studiile in domeniu,este ok?
multumesc
Cu documentele din care rezulta pregatirea si experienta in domeniu ne prezentam la Oficiul Registrului Comertului pentru infiintarea PFA.