avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1070 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Activare cont. Ajutor
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Activare cont. Ajutor

Nu primesc in continutul e-mailului, linkul de activare.
Am reluat procedura de retrimitere si activare de nenumarate ori, va rog sa ma ajutati.
E-mailul in primesc in imbox, dar asa cum am aratat nu contine linkul de activare.
Ma deranjeaza ca nu pot trimite mesaje private si altele.
Cel mai recent răspuns: ContSters305424 , utilizator 18:40, 19 Noiembrie 2013
Buna seara,

V-am mai rugat intr-un topic unde ati scris asta: faceti forward la e-mailul primit de la noi pe adresa radu@avocatnet.ro.

Multumesc.
Am dat forward mesajului chiar acum.
Se pare ca primiti e-mailul in spam. Bifati Not spam si link-ul va functiona.

Buna ziua, mesajul in primesc in spam.
Il mut in imbox, dar nu am optiuea de a bifa not spam sau ceva legat de not spam.
Ce pot sa mai fac?
Ultima modificare: Marți, 19 Noiembrie 2013
ContSters305424, utilizator
Nu il mutati dumneavoastra in Inbox.
Bifati-l, faceti click pe Not Spam si se va muta singur. Odata ajuns in Inbox link-ul se va activa.

Alte discuții în legătură

Activare cont DanielManciu DanielManciu Buna seara, Incerc fara succes sa-mi activez contul. Mentionez ca am acces la FORUM si la toate informatiile din site, dar in ultima perioada nu mai ... (vezi toată discuția)
Newsletters avocatnet in spam DrBalanMihai DrBalanMihai Buna ziua! De mai mult timp imi ajung toate mail-urile de la avocat.net in spam. In inbox ajung doar alertele din forum.Stie cineva ce se intampla? Multumesc! (vezi toată discuția)
Cont inactiv Raluca ANA Raluca ANA Buna ziua, Desi pot sa scriu aici mesaj, atunci cand am dorit sa dau un mesaj privat imi aparea mentiunea in partea de sus a ecranului: contul tau este ... (vezi toată discuția)