Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Activare cont. Ajutor
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Activare cont. Ajutor

Nu primesc in continutul e-mailului, linkul de activare.
Am reluat procedura de retrimitere si activare de nenumarate ori, va rog sa ma ajutati.
E-mailul in primesc in imbox, dar asa cum am aratat nu contine linkul de activare.
Ma deranjeaza ca nu pot trimite mesaje private si altele.
Buna seara,

V-am mai rugat intr-un topic unde ati scris asta: faceti forward la e-mailul primit de la noi pe adresa radu@avocatnet.ro.

Multumesc.
Am dat forward mesajului chiar acum.
Se pare ca primiti e-mailul in spam. Bifati Not spam si link-ul va functiona.

Buna ziua, mesajul in primesc in spam.
Il mut in imbox, dar nu am optiuea de a bifa not spam sau ceva legat de not spam.
Ce pot sa mai fac?
ContSters305424, utilizator
Nu il mutati dumneavoastra in Inbox.
Bifati-l, faceti click pe Not Spam si se va muta singur. Odata ajuns in Inbox link-ul se va activa.