Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Newsletters avocatnet in spam
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Newsletters avocatnet in spam

Buna ziua! De mai mult timp imi ajung toate mail-urile de la avocat.net in spam. In inbox ajung doar alertele din forum.Stie cineva ce se intampla? Multumesc!
Buna ziua,
Faceti click pe unul din mesaje si bifati Not spam / Nu este spam, ar trebui sa fie suficient ca urmatoarele sa intre in Inbox.
A functionat! Multumesc!
Pentru putin :)
Am incercat aceasta posibilitatate (de a marca Not Spam) dar nu a dat rezultat. AvocatNet.ro cu "N" mare ajunge in continuare in Spam...