Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Alerta forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Alerta forum

Buna ziua,

Primeam pe mail alerta de pe forum "admitere inm 2014". De cateva zile nu mai primesc. Puteti sa imi spuneti cum sa procedez pentru a reprimi din nou? Va multumesc
Intrati pe subiect si verificati optiunea Urmareste subiectul care e alaturi de titlul subiectului, in dreapta. Daca este activata ar trebui sa apara un camp verde cu Discutia este urmarita.

Daca este activata verificati in Spam, poate alertele au ajuns acolo. In acest caz bifati NOT SPAM si vor intra in Inbox.
Daca nu este activata faceti click pe Urmareste discutia.
Multumesc frumos.