Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie comert stradal sau ambulant
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie comert stradal sau ambulant

Buna , am si eu o intrebare.... cum pot obtine o autorizatie pentru comert stradal sau ambulant?:)
Va adresati primariei pe raza careia doriti sa va desfasurati activitatea cu o cerere insotita de o serie de documente.

Gasiti informatii legate de acest subiect aici
www.avocatnet.ro/content/for...
Bună seara.Ma numesc Ioan Simon.Va rog sa ma ajutați.Legea îmi permite sa practic comerț stradal în parcări de tiruri,(tip fast food) unde nu exista restaurant.Multumesc