Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Indici de corectie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Indici de corectie

la calcularea indicilor pentru 2011-2012 vor folosi cu eleganta termenul "prognozat"asa ca nu va faceti sperante la cifre mari.
Va trebui respectata intocmai decizia Curtii constitutionale referitoare la indicele de corectie.