Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesari fonduri nerambursabile - organizare evenimente
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesari fonduri nerambursabile - organizare evenimente

Buna ziua.
As dori sa stiu daca este posibil accesarea fondurilor europene nerambursabile pentru o afacere pe domeniul organizarilor de evenimente.
Anul acesta am avut un proiect aprobat pe domeniul organizarii de evenimente prin programul de stimulare a tinerilor intreprinzatori. 10.000 euro nerambursabil si 10.000 euro prin credit. Nu stiu care este situatia dvs? Aveti firma? Urmeaza sa o deschideti? ... etc.
Fondurile europene nu mai sunt accesibile decat in perioada 2014-2020.
Pentru astfel de activitate puteti accesa programele nationale ce vor fi accesibile din primavara 2014. Gasiti detalii aici:
[ link extern ] /