Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Explicatii decizie curtea de apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Explicatii decizie curtea de apel

La tribunal,ca instanta de fond, eu ca reclamant am cistigat.
Casa de pensii a facut recurs care s-a judecat la curtea de apel.
Pe portalul instantelor scrie asa:
Tip solutie: cu casare
Solutia pe scurt: - Admite recursul. Modifică în tot sentinţa recurată, în sensul că respinge cererea de nefondată.Irevocabilă.red.jud.MB(RD)

Ma puteti ajuta sa inteleg....am pierdut?
Din nefericire ati pierdut - instanta a admis recursul paratei- recurente , a modificat in tot sentinta instantei de fond, iar pe fond a respins actiunea dvs. ca nefondata.
Multumesc pentru raspuns.