avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1435 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Vechea taxa auto! Taxa Auto!
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Vechea taxa auto! Taxa Auto!

Am niste nelamuriri care ma poate lamuri plz :)
Vreau sa achizitionez o masina secound hand care este adusa inainte de 15 decembrie in tara. Mai pot plati taxa veche sau nu? (am inteles ca trebuia o declaratie la finante facuta sau ceva de genu)

Alte discuții în legătură

Taxa auto! taxa veche! silviu_silvinho silviu_silvinho Am niste nelamuriri care ma poate lamuri plz :) Vreau sa achizitionez o masina secound hand care este adusa inainte de 15 decembrie in tara. Mai pot plati ... (vezi toată discuția)
Taxa auto edyt72 edyt72 Buna ziua tuturor, Interbarea mea este -daca am adus masina in septembri in tara,la RARo sa fie dusa masina doar la anu(trebuie sa adun bani pt a putea ... (vezi toată discuția)
Noua taxa auto nrtek nrtek buna ziua, vreau sa ma indrumati si pe mine ce trebuie sa fac pentru ca pur si simplu este iesit din comun, cei de sus isi bat joc de noi pe zi ce trece din ... (vezi toată discuția)