Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratii pentru microintreprinderi
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratii pentru microintreprinderi

Buna ziua, saptamana aceasta am deschis o microintreprindere neplatitoare de TVA cu impozit pe venit de 3%.
imi puteti spune care sunt declaratiile care trebuiesc depuse lunar/trimestrial?

Multumesc anticipat!
D100 trimestrial, daca aveti salariati, D112 lunar sau trimestrial daca sunt pana la 2 salariati. Bafta!
la finele anului 392