Forum Discuţii juridice Executare silită contestatie la judecatorie pt poprire-calcul termen
Discuție deschisă în Executare silită

contestatie la judecatorie pt poprire-calcul termen

Buna ziua,
As dori santreb contestatia la poprire se poate depune la judecatorie in 15 zile lucraoare sau calendaristice?
Termenele se calculeaza pe zile calendaristice neluandu-se in calcul ziua in care incepe sa curga si cea in care se sfarseste termenul.