Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Termen prevazut de lege
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Termen prevazut de lege

va rog sa-mi spuneti care este termenul prevazut de lege in care un proces verbal de constatare a contraventiei trebuie trimis de organul emitent catre primaria unde isi are domiciliul contravenientul
deci nu este aplicabil...