Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Formular pentru insolventa?
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Formular pentru insolventa?

Buna seara!
Va rog sa-mi spuneti exista un medel de formular tipizat pentru introducerea insolventei?
De unde il pot descarca?
Multumesc!
Modele cred ca gasiti pe internet la o simpla cautare, insa fiecare solicitare de deschidere a procedurii insolventei la cererea debitorului comporta situatii specifice. Nu exista un formular tipizat.