Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Actiunii fondul proprietatii private
Discuție deschisă în Bursa de valori

Actiunii fondul proprietatii private

LA MULTI ANI ... va salut, cu respect...am intrat in posesia a 2 actiunii: 2 certificate de proprietate ale fondului proprietatii private( V5000 unitati de valoare) si 2 cupoane nominativ de privatizare cu valoare nominala de 975.000 lei vechi...nu sunt proprietar, proprietari au fost bunicii sotiei mele(decedati in prezent) - dansii nu au depus atat certificatele cat si cupoanele la nici un sif sau societate comerciala...intrebarea mea este: mai sunt valabile aceste actiuni si care este valoarea lor...unde ma pot interesa de cazul meu...???...va multumesc anticipat...
Nu mai sunt valabile daca nu au fost depuse pe la societati comerciale sau SIF-uri.