Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cupoane de privatizare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cupoane de privatizare

Buna ziua,am o nelamurire in privire cu acele cupoane de privatizare cu valoare nominala de 975000 lei.Am vazut ca se vand pe internet cele nedepuse la preturi decente.Am si eu 4 cupoane de acest gen si 4 certificate care nu au fost depuse.intrebarea mea este:Se mai pot vinde aceste cupoane sau la ce se mai folosesc?Va multumesc
Daca nu le-ati depus si sa fi obtinut certificate de actionat la o firma sau la sif-uri, nu mai aveti ce face cu ele.