Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Taxe timbru contestare executare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Taxe timbru contestare executare

Puteti sa-mi spuneti va rog care este suma cu care se timbreaza o cerere de contestare executare (program vizitare minor)?
Cumva 100 lei si timbru de 0.15 lei?

Va multumesc frumos.
Am aflat, este 100 lei taxa de timbru.