Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... 010 sau 070?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

010 sau 070?

Pentru inregistrarea salariatilor pt pfa se depune 010 sau 070?
Multumesc
Depuneti formularul 070 in maxim 15 zile de la transmiterea revisalului pentru a face mentiuni la vectorul fiscal.