Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Atentionare
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Atentionare

Am intrat pe un site torrent, am vrut sa iau un film porno am vizualizat o poza si apoi am redirectionat spre un site al politiei romane in care se specifica cum ca am distribuit material pornografic. Mi se cere sa achit 300 ron in termen de 48 h altfel voi fi anchetat. Care este problema, poate sa devina un caz penal sau mai rau?
cristescu_alin, utilizator
:) suna a teapa.eu nu cred ca ai fost redirectionat pe un site al politiei romane..nu plati nimic, in niciun cont..asta daca nu vrei sa faci donatii /acte de binefacere :)
Este un virus, "virusul politia romana".

Cum sa scoti virusul “Politia Romana”
[ link extern ] /