Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... DUKINTEGRATOR
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

DUKINTEGRATOR

Daca poate cinve sa ma ajute cu instalarea corecta a unui dukintegrator.
1. instalati Java (www.java.com), numai daca nu ati instalat-o deja
2. Descarcati [ link extern ]
si dezarhivati.
3. Rulati DukIntegrator.jar (dbl click pe el)
4. La prima intrare se va actualiza. Mutati in dreapta actualizarile si apasati download.
5. Atat